English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ŞİRKET PROFİLİ

Ünit Dış Ticaret A.Ş.’nin internet sayfasına hoşgeldiniz. 1987 yılında, İstanbul’da kurulan şirketimiz, yirmi seneyi aşkın bir süredir, muhtelif katı yakıtların ticareti, pazarlaması ve buna bağlı olarak deniz nakliyatı alanında faaliyet göstermektedir.

Ünit Dış Ticaret A.Ş., ticari ilişkilerinde, müşterilerinin isteklerine ve gereksinimlerine her zaman öncelik vererek, onlarla sadece bir iş ortaklığının ötesinde uzun soluklu ve karşılıklı mutabakatın sağlandığı, başarı hikayeleri yaratmayı hedeflemiştir. Vizyonumuz, müşterilerimizin temsil edildiği süre zarfında, ilişkilerin sorunsuz ve karşılıklı olan beklentilerin yerine getirildiği bir temel üzerine kurulmuştur. Dünya ekonomisinin küreselleştiği ve ticari pazarlar için gelecek tahminlerinin zor olduğu bu dönemde, şirketimiz müşterileriyle sıkı bir entegrasyon içinde bulunarak, karşılaşılan tüm sorunların, başarı ile sonuçlandırılmasına vesile olmuştur.

Şirketimiz, ticaret ve deniz taşımacılığı sahalarında güvenilir ortağınız olacaktır. Lütfen tüm sorularınız ve istekleriniz için bizimle iletişim kurunuz.